O mnie

Tematyka mody i urody jest obecna w moim życiu od kilkunastu lat. Cały czas niezmiennie mnie fascynuje i nakręca do działania. Wizaż to moja pasja. Moje zainteresowania to moda, a także stylizacja i sztuka. Ciągłe obcowanie z kolorem, różnorodnymi fakturami i formami, pozwala mi na rozwijanie zmysłu estetyki i sprawne żonglowanie kolorami.

Pozwól sobie na wydobycie swojego ukrytego piękna – pomogę Ci w tym. Zajmę się Tobą i doradzę Ci jaki rodzaj makijażu wydobędzie i podkreśli Twoją urodę.

Jako wizażysta mam świadomość, że dzięki odpowiednio dobranym kolorom, z odpowiedniej dla nas palety, możemy odmłodzić i rozświetlić twarz dzięki czemu wygląda ona na świeżą i wypoczętą! Nieodpowiednie zestawienia kolorystyczne, niedopasowane do Twojej urody mogą sprawić, że będziesz wyglądała mdło i nieatrakcyjnie.

Pracując jako wizażystka, staram się stworzyć taki wizerunek danej osoby, aby czuła się ona swobodnie, kobieco, a przede wszystkim pięknie. Makijaż wykonany przeze mnie wydobędzie Twoje naturalne piękno, ale przede wszystkim zapewni Ci komfort i dobre samopoczucie, pozwalające poczuć się wyjątkowo i pewnie.

Początek współpracy to zawsze rozmowa z klientką. Zanim przystąpię do wykonania makijażu, muszę znać jej przyzwyczajenia preferencje. Dołączając do tego moje umiejętności i znajomość trendów wspólnie jesteśmy w stanie sprawić, by poczuła się ona wyjątkowo.

Aby podążać za modą w dziedzinie wizażu staram się bezustannie rozwijać uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach a wiedzę praktyczną uzupełniam czytając literaturę tematyczną.

Lubię moją pracę, która codziennie jest dla mnie wyzwaniem, pozwala mi się realizować i wyrażać artystyczną duszę. Praca wizażystki daje mi ogromną radość, satysfakcję oraz swobodę artystyczną, którą widać w moich pracach.